O NAS

Od 1994 roku zajmujemy się kompleksową obsługą poligraficzną i projektową. Zaufały nam dziesiątki lokalnych firm oraz instytucji. Wykorzystujemy różne technologie druku, aby móc zapewnić Państwu szeroki wachlarz uslug.

Jako firma działajca w branży poligraficznej od wielu lat, wypracowaliśmy sobie solidną markę zarówno w Przemyślu, jak i w całym regionie. Za pośrednictwem naszego serwisu internetowego sanset.pl realizujemy zlecenia z całej Polski.Studio graficzne - sanset.pl

Studio projektowe


Przygotujemy każde zlecenie w zakresie projektowania graficznego. Pojekty realizujemy od 2 do 5 dni roboczych w zależności od otrzymanych materiałów oraz złożoności zlecenia.

Druk offsetowy - sanset.pl

Druk offsetowy


Najpopularniejsza metoda druku płaskiego, odpowiednia do prac w wysokim nakładzie. Stanowi podstawę naszej działalności.

Druk cyfrowy - sanset.pl

Druk cyfrowy


Przy wykorzystaniu technologii cyfrowej jesteśmy w stanie zapewnić realizację niskonakładowych zleceń w krótkim czasie, zachowując przy tym wysoką jakość wydruków.

Druk wielkoformatowy - sanset.pl

Druk wielkoformatowy


Ma zastosowanie w reklamie zewnętrznej oraz aplikacjach wewnętrznych. Drukujemy na wielu podłożach (m.in. na papierze plakatowym, tkaninie banerowej, siatce mesh, foliach, tapetach), w każdym formacie.

Sitodruk - sanset.pl

Sitodruk


Jedna z metod nadruku na tekstyliach i papierze (koszulki, torby etc.). Opłacalna przy realizacji dużych nakładów. Wykonujemy nadruki od jednego do czterech kolorów.

Druk UV - sanset.pl

Druk UV


Druk bezpośredni (tuszami utwardzanymi promieniami UV) na płaskich powierzchniach do grubości 14 cm, np. PVC, plexi, blacha, gadżety.

Grawer - sanset.pl

Grawer


Laser wykorzystujemy do znakowania, grawerowania powierzchni płaskich (tabliczki), grawerowania (statuetki, długopisy), precyzyjnego cięcia (sklejka, karton).

Sublimacja, termotransfer - sanset.pl

Termotransfer, sublimacja


Technologie wykorzystywane do wykonywania nadruków na koszulkach, polarach etc. Umożliwiają wykonanie nadruku jedno lub wielokolorowego. Idealnie sprawdzają się przy małych ilościach znakowanej odzieży.

Tampodruk - sanset.pl

Tampodruk


Metoda druku pośredniego umożliwiająca zadruk nawet najmniejszych przedmiotów z różnych materiałów, takich jak: długopisy, pendrive-y, breloki.