DEKORACJE

Lacobel - sanset.pl

Panele szklane / lacobel

Piękne obrazy i wydruki na szkle, będą idealnym rozwiązaniem, dla każdego nowoczesnego mieszkania. Łatwość w utrzymaniu czystości, odporność szkła, jak również jego oryginalność sprawiają, że idealnie sprawdzi się w każdej kuchni. Nasz szklarz wykonuje pomiary całości oraz rozmieszczenie ewentualnych gniazd i kontaktów.

Posterplate - sanset.pl

Posterplate

Obrazy wykonane technologią bezpośredniego druku UV na blasze stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych ozdób ściennych. Są bardzo wytrzymałe, odporne na wiele czynników zewnętrznych i przy tym bardzo estetyczne. Posterplate z magnesem umożliwia umieszczenie go na metalowych powierzchniach, np. drzwiach lodówki.

Obrazy Canvas - sanset.pl

Obrazy canvas

Stanowią świetny element dekoracyjny wnętrz. Przyozdobią Twoje ściany wspomnieniami. Dzięki specjalnej strukturze płótna, pięknych kolorów i naciągnięciu na blejtram stanie się idealnym prezentem. W celu ochrony wydruku posiadamy w ofercie również zabezpieczenie w postaci werniksu matowego lub błyszczącego.

Produkt dostępny on−line

Wydruki w ramie - sanset.pl

Obrazy w ramach

Wysokiej jakości wydruki oprawione w ramę, ochronione szkłem lub plexi stają się jeszcze przyjemniejsze dla oka. Artystyczne plakaty, fotografie przedstawiające krajobrazy, czy zdjęcia rodzinne dodadzą wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu. Plakaty drukujemy na papierze o gramaturze 150 g/m2. Ramy dotępne są w różnych wariantach: aluminiowe (czarne, srebrne, białe) i drewniane. Istnieje także możliwość oprawienia obrazów dodatkowo w passe-partout.

Tapety - sanset.pl

Tapety

Białe PCW na podkładzie flizelinowym o gramaturze 350 g/m2, z delikatnym połyskiem, dedykowana do wewnętrznych, wielkopowierzchniowych aplikacji ściennych. Posiada atest niepalności B1 oraz atest higieniczny PZH. Idealna do klejenia na zagruntowaną ścianę.

Zapytaj o szczegóły odnośnie dekoracji na: drukarnia@sanset.pl lub pod numerem tel. 16 671 02 22